Sağlık Bakanlığı: E-Nabız

Tüm sağlık verilerinize kolaylıkla, her zaman ve heryerde ulaşabildiğiniz e-nabız uygulaması, en ince detayına kadar baştan sona yeniden tasarlandı. ikol ekibinin geliştirdiği uygulama, tasarım ve performans anlamında daha önce hiç olmadığı kadar gelişmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulamayı iOS ve Android cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. 

 

 

Müşteri
Sağlık Bakanlığı
Yıl
2016
Uygulama Hakkında App Store Yorumları
Flimen
It is the best health application that i have ever seen. I would like to say many thanks who developed this e nabiz government health application. I would like to appreciate to RTE and turkish government that they provided this helpful health app. To us. There is 112 button to call free ambulance and ambulance finds your locations through this app. There are tons of benefits in this app. I appreciate alot👏🏻👏🏻👏🏻🏆🏆🏆🏆you are the champion. Dunyanin en gekismis ulkesinde bile bunuygulamadan yok. 112 uygulamasindan tytyn tahlillerim, hastaliklarin , her bilgi burda aldigin ialclar raporlar. Eskiden bir canta dolusu sonuc rapor tasirdi millet dr dr. Onkadsr mukemmel uygulmaki yapandan da , bunu yaptiran Turkiye cumhuriyeti hukumetinden , RTE den saglik bakanindan emegingecen herkesten Allah razi olsun. Dunyanin bir ucundan kardsesimin saglik sonuclarini gorebiliyirun. Dr larin ne yaotigi saat saat yaziyor! Tahliller , ct raprolari bile yaziyor. Tr de telefonlarda oyun oynayip instagramda sosyal medyada gezip hastane sistemininelestirenler once bu uygulamayi nasil kullanacagini ogrensin! Amerikasindan tut diger butyn ulkelrere boyle bedava olani kapsamli olani gormedim. Allah razi olsun emegi gecenlerden. Mukemmel bir uyugulama yok yok iicnde.
Nebleş
eNabız müthiş bir şey Eski yıllara kıyasla çok çok güzel
Recai yaraşık
Çok güzel sağlıkla ilgili kendimize ait bilgileri hafızasında tutarak bize yardımcı olması Harika
fffaaarrriiisss
برنامج مفيد جداً ويسهل المراجعات الطبية ويسمح بمتابعة تاريخ وضعك الصحي من قبل الأطباء، والتواصل مع المؤسسات الصحية.
smithmarx
Asi sertifikasi icin yabancı ülkelerden talep edilen bilgiler aşağıdaki gibidir. İspanyolca, İngilizce, Fransızca veya Almanca düzenlenecek aşı belgesi, en az aşağıdaki bilgileri içermelidir: 1. Aşı belgesi hamilinin Adı ve Soyadı 2. Aşı tarihi, alınan son doz tarihi belirtilecektir 3. Uygulanan aşı türü 4. Uygulanan doz sayısı / gerekli tüm dozlar 5. Belgeyi düzenleyen ülke 6. Aşı belgesini düzenleyen kurum bilgileri Belgeler İspanyolca, İngilizce, Fransızca veya Almanca düzenlenmelidir. Belgenin bu dillerde düzenlenememesi halinde, belge, resmi bir kurum tarafından yapılmış İspanyolca’ya çevirisi ile birlikte sunulmalıdır.
shensus
SMS ile mesaj geldiğinde e-nabız aynı paralelde kendini güncelleniyor.
Alacaoğlu
Harika bir uygulama. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Sağlıkla kalın.
A Arslan
Harıka bır sıstem
Mvtrenmurtersty
Harika bir uygulama başka ülkelerde olduğunu sanmıyorum en azından Amerika’da yoktu.
İrtibatta Kalın

iKOL & MP Publish are Trademarks of ikol Mobile Software Company.

Copyright © 2011 - 2024 IKOL. All Rights Reserved.