İhtiyacınız olan her şey!

ikol, müşterilerinin marka değerini artıran, iş ve kişisel yaşamı kolaylaştıran, büyüme odaklı çözümler üretir.

ikol Hakkında

Mobil teknoloji, dünyaya karşı olan anlayışımızı değiştirdi. Deneyimlediğimiz her olguda fark yarattı. ikol ise dünyanın mobile karşı olan anlayışını değiştirmek için 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Güçlü ve genç kadrosuyla ikol, dijital dünyada ihtiyacınız olan herşeyi size sunuyor. 

Son teknoloji ürünleri geliştirirken tasarımdan ilham alan ikol, kullanıcılara ve kurumlara zaman ve kaynak kazandıran yenilikçi mobil teknolojileri sizlerle buluşturuyor.

Çalışkan, tasarımda estetik zevke sahip, mükemmel mobil uygulamalar yapmaya adanmış bir ekip

ikol, mobil teknoloji alanında nitelikli araştırma ve geliştirme yapan ödüllü bir firmadır. Odak noktası son teknoloji ve mükemmel kullanıcı deneyimidir.


Hizmetler
Mobil Uygulama Geliştirme

Her zaman ve her yerde, ihtiyacınız olan her şey. Mobil olmanın verdiği avantajla tüm dünyayı cebinizde taşıyın.

Dijital Dönüşüm

Siz değil, dijital dünya sizi takip edebilir. İşinizin dijital dünya ile adapte olması çok kolay. Hem de size ait olan, bildiğiniz ve tanıdığınız süreçlerle..

Akıllı Entegre Sistemler

Son teknolojiyi kullanarak, kaliteli ürün ve hizmetlerle sektörün ritmini siz belirleyin.

Yaklaşım
Basit olan harikadır
Kullanımı Kolay Tasarımlar

ikol, tasarım anlayışıyla dünya standartlarında kullanıcı deneyimi sunar. Yalnızca bir kez dokunun, vazgeçemeyeceksiniz.

Ödüllü teknoloji

ikol, tasarım algısı ve geliştirdiği teknolojiler ile Türkiye’nin en prestijli ödülü olan e-TR büyük ödülünü kazanmıştır.


2012 - Konya Akıllı Kent Uygulaması 
2012 - 21 Dilde Mevlana & Mesnevi Uygulaması 
2013 - Akıllı Toplu Ulaşım Sistemi 
2016 - e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi


about.award_provider_img_alt
Proje Geliştime Süreçleri
Analiz

İyi temeller üzerine inşa edilen bir yapı gibi, iyi planlanmış özel mobil uygulamalar kurumunuz için ölçümlendirilebilir ve katma değerli sonuçlar üretir.

Tasarım

Tasarım bize göre bir uygulamanın nasıl göründüğünden çok daha ötededir. Kullanıcıların kolaylıkla etkileşimde bulunabildikleri, kontrolün her zaman kendilerinde olduğu, basit ve estetik tasarımlar yaratıyoruz.

Geliştirme

ikol yıllardır yürüttüğü araştırmalar sonucu kendi geliştime kütüphanelerini üretmiştir. Bu kütüphaneler tecrübenin ve yüksek know-how'ın birer yansımasıdır. Geliştirilen her bir uygulama IKOLCore teknolojisine sahiptir.

Yayınlama

ikol'ün sahip olduğu gelişmiş test platformları ile uygulamalarınız hatasız bir şekilde App-Store'da ve Google Play'de yerini alır. 

Destek

Uygulamanız kullanıcıların kullanımına sunulur sunulmaz sürekli gelişen mobil dünyaya ayak uydurmalıdır. ikol uygulamanızın süreklilği ve geliştirmeler için sürekli yanınızda olur.

Projeniz mi var? Hemen Hayata Geçirelim.
Biz, fikirlerini başarılı projelere dönüştürmek isteyen müşteriler ile çalışırız.
İrtibatta Kalın

iKOL & MP Publish are Trademarks of ikol Mobile Software Company.

Copyright © 2011 - 2024 IKOL. All Rights Reserved.