hayal ettiğiniz çözümleri üretir.
SON TEKNOLOJIYLE
Hayatı kolaylaştıran
çözümler

ikol, en yeni trendleri en iyi kullanıcı deneyimleriyle
birleştiren çözümler sunar.

Mobil Uygulama Geliştirme

Her zaman ve her yerde, ihtiyacınız olan her şey. Mobil olmanın verdiği avantajla tüm dünyayı cebinizde taşıyın.


Dijital Dönüşüm

Siz değil, dijital dünya sizi takip edebilir. İşinizin dijital dünya ile adapte olması çok kolay. Hem de size ait olan, bildiğiniz ve tanıdığınız süreçlerle..


Akıllı Entegre Sistemler

Son teknolojiyi kullanarak, kaliteli ürün ve hizmetlerle sektörün ritmini siz belirleyin.


Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Nesnelerin İnterneti


Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Mikrolokasyon Uygulamaları

Bulunduğunuz mekan ile etkileşime girmek ister misiniz? ikol Mobile, mikrolokasyon uygulamaları ile bunu gerçek kılıyor. Beacon ve Bluetooth teknolojisini kullanarak eşsiz iç ve dış mekan uygulamarına sahip olabilirsiniz.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Yeni nesil ödeme yöntemleri

Alışverişte ihtiyacınız olan her şey! Apple Pay, Android Pay, PayPal ve Google Wallet gibi çağımızın en gelişmiş ödeme yöntemleri ile uyumlu sistemlere sahip olarak alışveriş deneyiminizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Dijital Yayıncılık

Medya değişiyor. Artık gazetenizde video izleyebilir, en sevdiğiniz kitabın resim galerisinde gezinebilirsiniz. İnteraktif yayıncılık dünyasından yerinizi ayırtın, okuyucularınıza her zaman ve her yerden ulaşın.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Giyilebilir Teknolojiler

Apple Watch insanların teknoloji ile ilişkisinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Artık yepyeni inovatif deneyimleri müşterilerinizin bileğine kadar taşıyabilirsiniz.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Arttırılmış Gerçeklik

Gerçekliği tanımlayabilir misiniz? Elinizdeki broşürün üzerinde video oynadığını düşünün, ya da logonuzdaki maskotun canlandığını ve sizinle konuştuğunu.… İşte bu gerçeğin kendisi. Arttırılmış gerçeklik çözümlerimiz ile gerçeği yeniden tanımlayabilirsiniz.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Mobil Sağlık Uygulamaları

ikol Apple HealhtKit ve Google Fit gibi mobil cihazların sağlandığı en son ve gelişmiş sağlık platformlarını  kullanarak hasta-doktor ilişkisini üst düzeye taşıyan, hayatı kolaylaştıran yenilikçi mobil sağlık çözümleri üretir.

Bunlar hakkında çok şey biliyoruz.
Akıllı TV Uygulamaları

Oturma odası değişiyor. Android Tv ve yenilenmiş TvOS işletim sistemine sahip Apple TV’ler ile Mükemmel Akıllı Televizyon uygulamaları oturma odasından yapılabilecekleri yeniden tanımlıyor.

Akıllı Kent Sistemleri

ikol akıllı kent sistemleri ile şehir hayatı kolaylaşıyor. Akıllı ulaşım, şehir rehberi, online işlemler, kent kameraları ve daha fazlası…

Mobil Sağlık Çözümleri

Sağlıkta en yeni trend olan mobil sağlık sistemlerinde ileri seviye sistemler.

Sınırsız Opsiyon

Fikirlerinizi sınırlamayın..

Son Projeler
ikol Hakkında Müşteri Görüşleri

Okurlarımıza mobil platformlardan en etkili şekilde ulaşmak üzere DSYG Dergilik projesini ikol ile hayata geçirdik. Ortaya çıkan ürün kalite ve standartları bakımından hem marka değerimize uygun hem de müşterilerimizi memnun bırakan bir ürün oldu.

Cenk Gerçek

Teknoloji ve Dijital Yayınlar Grup Müdürü

Doğa Sektörel Yayın Grubu

ikol ile SATSO Mobil Uygulaması geliştirme sürecinde birlikte çalıştık. ikol tüm ekibi ile etkili bir iletişim aracı geliştirmemize yardımcı oldu. Sonuç olarak üyelerimiz ile aramızda son iletişim teknolojilerini kullanarak bir bağ daha oluşturduk.

Hakan Kalmış

Basın & Yayın

Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası

İrtibatta Kalın

iKOL & MP Publish are Trademarks of ikol Mobile Software Company.

Copyright © 2011 - 2024 IKOL. All Rights Reserved.